Poznaj nas
Informacje o firmie
Produkty Rewop
Zobacz galerię
Kontakt z firmą REWOP

Oferta Rewop
Podeszwy :
Nowa kolekcja podeszew
Podeszwy PU
Podeszwy TR
Podeszwy PCV
Obcasy :
Nowa kolekcja obcasów
Obcasy damskie i meskie
Paski :
Paski obuwnicze
Paski specjalistyczne
Ozdoby :
Nowa kolekcja ozdób
Ozdoby obuwnicze i odzieżowe


tittleInformacje o firmie
Witamy w serwisie internetowym firmy REWOP

Od 1992 roku nieprzerwanie zajmujemy się produkcją najwyższej klasy komponentów obuwniczych. Głównym profilem naszej działalności jest produkcja podeszew PU, TR i PCV oraz obcasów, ozdób i pasków.
Wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku zarówno w Polsce jak i za granicą pozwoliła nam na zbudowanie solidnej marki, która od lat cieszy się uznaniem naszych Klientów.
Dzięki współpracy z najlepszymi włoskimi stylistami, a także wyspecjalizowanymi dostawcami maszyn i surowców, produkcja naszych wyrobów gwarantuje stworzenie niepowtarzalnego wzornictwa, przy zachowaniu najwyższych norm jakościowych.
ralph lauren down jacket replica watch iwc iwc fake watches ralph lauren polo shirts for women polo ralph lauren polo shirt cheap polo shirts ralph lauren


Monitoring rynku, a także wyjście naprzeciw najnowszym trendom stylistycznym, w powiązaniu z włoskimi technologiami wdrożeniowo - produkcyjnymi zapewnia czołową pozycję rynkową zarówno nam, jak i naszym kontrahentom.
Polityka rozwoju oraz ekspansji na nowe rynki postawiła przed nami nowe wymagania zarówno w kwestii jakości produkcji, jak również stałego poszerzania naszego parku maszynowego o urządzenia renomowanych włoskich producentów.

ZAPYTANIE OFERTOWE - Oferta na opracowanie i wdrożenie technologii wytwarzania lekkich spodów z ekspandowanych elastomerów na bazie blokowych kauczuków termoplastycznych butadien-styren-butadien z otokami z tworzyw sztucznych i skór naturalnych.

POBIERZ PDF - Załącznik nr 1

POBIERZ PDF- Załącznik nr 2

POBIERZ PDF- Załącznik nr 3

INFORMACJA O WYBORZE OFERTY

POBIERZ PDF - Załącznik nr 1

POBIERZ PDF- Załącznik nr 2